Około 11 tysięcy osób maszerowało w Nowym Sączu

OK. 11 TYSIĘCY OSÓB wzięło udział w XI Diecezjalnym Marszu dla Życia i Rodziny w Nowym Sączu.

Kochani serdecznie Wam dziękujemy za to świadectwo wiary, umiłowania prawdziwego obrazu małżeństwa i rodziny oraz radości życia i entuzjamu, który wypływa z głębokiej więzi z Chrystusem.
Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom:
Parafii św. Małgorzaty w Nowy Sączu,
Parafii św. Rity w Nowym Sączu,
Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia,
Wydawnictwu Promyczek - osobiste podziękowania dla ks. Andrzeja Mulki,
Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Małopolskiego za partnerstwo w organizacji tego wydarzenia - osobiste podziękowania dla Pani dyrektor Marty Mordarskiej.
Serdecznie dziękujemy także Prezydentowi Nowego Sącza za udział w Marszu dla Życia i Rodziny.
I Wam Kochani za obecność oraz wszystkim Ruchom i Stowarzyszeniom o charyzmacie rodzinnym, którzy byślicie z nami.