Zaproszenie na rekolekcje o wychowaniu

Około 11 tysięcy osób maszerowało w Nowym Sączu

OK. 11 TYSIĘCY OSÓB wzięło udział w XI Diecezjalnym Marszu dla Życia i Rodziny w Nowym Sączu.

Kochani serdecznie Wam dziękujemy za to świadectwo wiary, umiłowania prawdziwego obrazu małżeństwa i rodziny oraz radości życia i entuzjamu, który wypływa z głębokiej więzi z Chrystusem.
Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom:
Parafii św. Małgorzaty w Nowy Sączu,
Parafii św. Rity w Nowym Sączu,
Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia,
Wydawnictwu Promyczek - osobiste podziękowania dla ks. Andrzeja Mulki,
Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Małopolskiego za partnerstwo w organizacji tego wydarzenia - osobiste podziękowania dla Pani dyrektor Marty Mordarskiej.
Serdecznie dziękujemy także Prezydentowi Nowego Sącza za udział w Marszu dla Życia i Rodziny.
I Wam Kochani za obecność oraz wszystkim Ruchom i Stowarzyszeniom o charyzmacie rodzinnym, którzy byślicie z nami.

Kobieta w myśli św. Edyty Stein

XXXV Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę

PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014-2020

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa to działanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, które ma na celu wsparcie osób i rodzin najbardziej potrzebujących.

Program skierowany jest do osób, które znajdują się w trudnej sytuacji i uzyskują dochód nieprzekraczający:

1.402 zł dla osoby samotnie gospodarującej,

1.056 zł dla osoby w rodzinie.

Aby otrzymać pomoc żywnościową należy:

Zgłosić się do Ośrodka Pomocy Społecznej (OPS) właściwego dla miejsca zamieszkania lub do organizacji partnerskiej wydającej żywność w celu zakwalifikowania do odbioru żywności.

Jeśli spełniamy wskazane kryteria, otrzymujemy skierowanie, które umożliwia odbiór we wskazanym na skierowaniu miejscu.

Pomoc żywnościowa w gminie Szczucin przekazywana jest za pośrednictwem w współpracującej z Bankiem Żywności w Krakowie Organizacji Partnerskiej Lokalnej Stowarzyszenie Rodzin Katolickich oddział Szczucin. Pomoc udzielana jest w formie paczek żywnościowych lub posiłków.

WIĘCEJ INFORMACJI W DOKUMENCIE DO POBRANIA »